Dowiedz się o nas więcej

BIURO PROJEKTOWE GORZÓW WIELKOPOLSKI

Maria Mazurek – właściciel firmy biuro projektowe gorzów – funkcjonuje w dziedzinie projektowania od 1969 roku. Wciąż zdobywane doświadczenie – poprzez inwestycje budowlane, szkolenia i tak dalej – zapewni Ci profesjonalną obsługę oraz rzetelne wykonanie zleconych zadań. Ponadto do Twojej dyspozycji jest zespół fachowców. W jego skład wchodzą geolodzy, konstruktorzy, architekci, geodeci a także inżynierowie sanitarni czy w końcu specjaliści od bezpieczeństwa pożarowego i BHP. Dodatkowo ciągle utrzymujemy bardzo korzystne relacje biznesowe z pracowniami gotowych projektów z całej Polski, między innymi: Z500, Murator, Archon+, Archipelag, MG PROJEKT i kilka innych to nasi partnerzy w biznesie. Ponadto jesteśmy ich autoryzowanymi przedstawicielami. Pragniemy także dodać, że realizujemy również projekty indywidualne wszystkich obiektów budowlanych, budownictwa przemysłowego, usługowego oraz indywidualnego. Możemy także pełnić funkcję kierownika budowy.

Nasza firma od wielu lat działa w środowisku dobrych, o ile nie najlepszych architektów. Europejska Klasyfikacja Działalności określiła nas jako pokrewne doradztwo techniczne oraz działalność w zakresie architektury. Od strony prawnej, firma funkcjonuje jako prywatne przedsiębiorstwo z numerem NIP: 5990100883 oraz REGON: 210138575. Z nasza siedziba to Gorzów Wlkp. Więcej szczegółów na temat kontaktu z nami znajdziesz na stronie Kontakt. Gorąco zachęcamy do przejrzenia całej strony internetowej. Zachęcamy także do spotkania z nami, aby osobiście sprawdzić najlepsze Projekty Domów.

NASZA MISJA

Biuro projekty domów gorzów

KREATYWNOŚĆ

Banalne projekty to nie nasza specjalność. U nas zawsze możesz liczyć tylko na dobre projekty oraz ich adaptacje. Odwiedź nasze biuro projektowe Gorzów.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Adaptacja projektu jest na tyle istotna, że musimy posiadać poszczególnych fachowców – np. geodetów, inżynierów wszystkich branż.

najlepsze biuro projektowe gorzów

BEZPŁATNE DORADZTWO

Nie tylko pomożemy Ci przy pozwoleniach, ale także podpowiemy jak wybrać dobrą firmę budowlaną.

Chcesz z nami porozmawiać o swoim projekcie?