Niestandardowe Home Design, Niestandardowy Home Designer

Projekt domu
Konstrukcja niestandardowe domu pozwala brać udział w każdym aspekcie procesu budowlanego. Główną zaletą w budowaniu konstrukcji niestandardowe domu jest to, że można dostać projekt domu, który spełnia specyficzne wymagania. Gdy masz Design niestandardowe domu, można wybrać plan piętra i wymiarów pomieszczenia. Praca nad projektem na zlecenie domu nie jest dla osób o słabym sercu. Nawet jeśli wybrałeś wielkiego architekta i budowniczego będzie zobowiązany wykonać dużo pracy i sprawiają wiele opcji do wyboru. Można oczekiwać, aby spędzać godziny w kuchni i łaźni ośrodków, sklepach, domach podłogi, oświetlenie sklepów urządzenia i wiele innych. Trzeba podejmować decyzje w każdym aspekcie swojego niestandardowego domu, które w przeciwnym wypadku byłyby wykonane dla Ciebie, jeśli zakup domu spec.

Jednak dla większości nabywców domów, które wybierają ścieżkę projektu na zlecenie domu są korzyści z życia w domu, które mogą naprawdę docenić wyborów zrobili w procesie projektowania budynku. W dzisiejszych czasach większość Spec domy są budowane z wykorzystaniem materiałów klasy konstruktora, aby obniżyć koszty i zmaksymalizować zyski dla producenta. Zwyczaj domu, który jest przeznaczony do perfekcji otrzyma więcej komplementów niż konwencjonalny specyfikacji domu. Praca z wielkiego projektanta ułatwi im włączyć swoją kreatywność bez naruszania norm budowlanych.

Co bardzo ważne jest, aby pamiętać jest to, że projektując dom nie tylko dom. Twój projekt domu powinien odzwierciedlać Twój styl życia. Na przykład, Twój styl życia jest aktywnych i obejmuje zajęć sportowych i sportowych. Więc niestandardowe domu projekt może zawierać odkryty putting green, boisko do koszykówki oraz kort tenisowy. Inne projekty mogą obejmować rodziny wspólne obszary w przestrzeni biurowej domu, Stajnia, dodatkowej przestrzeni garażowej i itp

Inną korzyścią wynikającą z konstrukcji niestandardowych domu jest zdolność do budowania środowiska przyjaznego domu. Twój projekt domu może zawierać przyjazne dla środowiska materiałów i luksusu. Projektanci te dni mogą łączyć luksus i zielonych produktów poprzez swoje przyszłego domu. Dla niektórych kulturystów, oznacza to skoncentrowanie się na estetykę konstrukcji, pasywnego użytkowania, Fung Shui, całościowego projektowania i zdrowia. Dla innych, zielony budynek nabiera głębszych, bardziej filozoficzne założenia poprawy globalnej społeczności i wrażliwości. Bez względu na to, co filozofia, te projekty wyróżniają. Każdy składa hołd nieco inny zielony budynek szkoły myślenia. Jednak wciąż uosabiają zielone postępowych technik dla przyszłych budowniczych do naśladowania.

Co najbardziej zielonym niestandardowe domu w Ameryce wygląda? Byłoby niezależne i energii z paliw kopalnych darmo? Najbardziej ekologiczny niestandardowe domu obejmowałby wszystkie te zasady, a następnie pójść jeszcze dalej kształcić ludzi w budowaniu bardziej inteligentnych i bardziej ekologicznych dzienny tryb życia.

To oznacza, że ​​materiałów do budowy domu zostały wybrane, aby uniknąć off-gazowanie chemikaliów w środowisku wnętrz. W miejscu płyty gipsowej do płyt kartonowo-gipsowych, płyta tlenku magnezu jest używany, co jest oczywiście ognioodporne, odporne na pleśń i odporna na owady bez użycia środków grzybobójczych, biocydów i środków zmniejszających palność. Inne cechy zdrowego domu obejmują izolację z wykorzystaniem recyklingu niebieskie dżinsy i wnętrze betonu pracę wolną od popiołu lotnego domieszek, który jest toksycznym produktem ubocznym produkcji węgla. Cały domu będzie przeznaczony do przewodowego z pancerza kabla przewodu wyeliminowanie pól elektrycznych. W domu prawdopodobnie będzie wyposażone w saunę na podczerwień do detoksykacji, piekarnik parowy i odwadniacza dla zdrowego gotowania, całego domu oczyszczania wody, energooszczędnego systemu oczyszczania powietrza ERV z całego domu i nietoksycznych meble.

Znalezienie własnego domu budowniczego do używania własnego projektu domu daje dodatkowej musi wyróżniają się od innych. Twój dom będzie naprawdę odzwierciedlać osobowość, styl życia i wizji. Korzyści z projektowania niestandardowych domu przewyższają wszystkie inne opcje.

Napisz komentarz