kwiecień 25 2016 3Comments
projekty domu Gorzów

Projekty domów Gorzów – jak wybrać ten najlepszy?

Jeśli zdecydowaliśmy się na budowę własnego domu i szukamy najlepsze projekty domów Gorzów to podczas wyboru jednego z nich musimy zwrócić uwagę na parę ważnych rzeczy. Obecne projekty domów posiadają parę wspólnych cech, które są coraz to częściej stosowane. Pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy oraz poprawiają komfort mieszkania. W tym artykule opiszemy cechy, które warto byłoby ująć w swoim domu. Musimy pamiętać o tym, że nasz dom będzie służył nam praktycznie do końca życia i warto zadbać o to by mieszkało się w nim wygodnie i komfortowo.

Połączenie garażu z bryła domu

Zastosowanie to wykorzystywane jest coraz częściej przy budowaniu domu. Oddzielnie budowany garaż to oczywiście większe wydatki, dodatkowo będziemy musieli płacić za niego osobny podatek od nieruchomości. Projekty domów Gorzów, które zawierają garaż przyłączony do domu pozwalają  na zaoszczędzenie cennego miejsca na naszej działce. Przy wyborze takiej opcji musimy zadbać o to aby garaż był dobrze odseparowany od naszego domu aby spaliny oraz odgłosy silnika nie przedostawały się do domu.

Projekty domów Gorzów otwarte na ogród

Jedną z pozycji obowiązkowych jest taras. Zdajemy sobie sprawę z tego iż jest to dodatkowy koszt jednak jest to miejsce, które zapewni nam relaks na świeżym powietrzu. Jego budowa spowoduje „połączenie” domu z ogrodem co jest bardzo istotne. Jeśli posiadamy większą działkę i będziemy wkładać dużo pracy w nasz ogród warto ująć to w projekcie naszego domu. Dodatkową koncepcją, na która warto zwrócić uwagę są większe okna – sprawią, że nasz ogród „wejdzie do środka” – pozwoli to na dobre wyeksponowanie naszej działki, w która włożyliśmy sporo pracy. Należy jednak pamiętać – im większe okna tym więcej ciepła przez nie ucieka. Dlatego wielkie okna warto umieścić  w części, która będzie nasłoneczniona przez większość dnia. 

Biuro Projektów Gorzów

Budowa dodatkowego pokoju

Oczywiście dom budujemy pod siebie, jednak oprócz pokoi, które będą nam niezbędne warto dołożyć dodatkowy pokój. Ewentualne wizyty rodziny lub przyjaciół nie będą dla nas wtedy problemem. Pokój ten może posłużyć nam jako nasze biuro bądź siłownia. Warto być gotowym na nieoczekiwane sytuacje np. dziecko. Taki pokój zawszę się przyda i warto to uwzględnić w naszym projekcie.

3 komentarzy

  1. Ja skorzystałem z usług Projekty domów Gorzów i naprawdę nie żałuję 😉

  2. Ktoś wybieral projekt domu z połączonym garażem? Bo sie nad tym zastanawiam. Nie słychać w domu właśnie hałasu silnika?

  3. Ja sobie nie wyobrazam projektu domu bez tarasu, to świetne miejsce na relaks

Napisz komentarz