Gdzie szukać DOMÓW Idealne psa?

Projekty domów
To nie jest tak łatwo znaleźć plany budynku do właściwego domu psa, większość czasu duże lokalne sklepy sprzętu dostarczyć wszelkiego rodzaju planów budowlanych dla małych majsterkowiczów pracy i wokół domu, ale okazało się, przez doświadczenie, że prawie nikt nie miał psa DOMÓW dostępne. Więc, co jest najlepszym miejscem, aby znaleźć idealny plan budowy domu psa dla swojego psa.

Budowanie właściwego domu psa wydaje się dość prosty DIY pracy, ale w rzeczywistości jest nieco więcej niż to, że jest to miejsce, gdzie twój pies musi spać w każdym rodzaju, czy tak musi być suche, nie gorąco w lecie, a nie zimno w zimie, a pies powinien być w stanie spać bez jakiegokolwiek projektu, powinna być bezpieczna tak spiczasty dach jest nie wchodzi w rachubę, ponieważ przyciąga osy i szerszenie do gniazda i to powinno być łatwe do czyszczenia.

Jeśli spojrzeć na wszystkie wymagania, które powinny być włączone w odpowiednim domu psa planuje sobie sprawę, że typowe styl pies Pluto domy nie nadają się na zewnątrz psa. Trzeba zainwestować trochę czasu w znalezieniu odpowiedniego planu domu psa dla psa i klimatem, w którym żyjesz. A jeśli chcesz zrobić projekt rodziny się go, można, przy odpowiednim przygotowaniu, budować je w jeden lub dwa weekendy ,

Znalezienie plany domu psa, które pasują do Twoich potrzeb.

Jak powiedzieliśmy wcześniej większości sklepów z częściami nie może pomóc z dobrymi planami domu psa i można spróbować w lokalnej bibliotece, ale nie daje wiele zmian, aby go znaleźć tam obaj. W rzeczywistości to dobre miejsce, aby znaleźć idealne plany domu pies jest tutaj w internecie, internet może dostarczyć plany, doradzić i można spotkać innych właścicieli psów, którzy już budowę domu psa z planem wcześniej.

Niektóre strony internetowe dadzą swoje plany dala za darmo Inne strony zadać, przez większość czasu, rozsądną cenę za plan podobnie jak plany, które można kupić w sklepie z narzędziami. Ale będzie można zobaczyć domy psa jako rysunku i ze zdjęciami. Przeczytaj wszystkie specyfikacje i patrzeć na to, co inni właściciele psów doświadczył, kiedy budowę domu psa według tych planów.

Po dokonaniu wyboru trzeba przeczytać listę materiałów i narzędzi i upewnij się, że masz wszystko, czego przed rozpoczęciem budowy.

Kryteria dla planów domów właściwa psów

Nie pointy Pluto stylu dachu, ale lekko nachylony dach, woda mogła odpływać i twój pies może usiąść lub położyć na dachu. Ze względów praktycznych dachowe powinny być na zawiasach, tak że jest ona dostępna do czyszczenia.

Podłoga domu psa powinien być grunt tak zimno i wilgoć nie może wejść do podłogi.

Zdejmowane ściany wiatrowa przeciw zanurzeniu i tak pies jest w stanie ogrzać sypialnię z własną ciepłoty ciała. Wielkość obszaru powinna być dostosowana do wielkości psa.

Plany domu psa powinien również posiadać plan izolacji, aby pomóc psu utrzymać dobrą temperaturę.

Istnieje wiele stron internetowych, które mają plany domu psa, nie od razu przejść do wolnych nich istnieją pewne plany domu psa, który będzie kosztować około 30 $ , ale rzeczywiście warto dwa razy pieniądze. Tworzysz budy dla wielu, wielu lat, więc dobrze jest zainwestować trochę czasu i pieniędzy, aby upewnić się, że pies jest wygodne i masz łatwe czyszczenie miejsc pracy i utrzymanie domu psa.

Napisz komentarz