czerwiec 13 2016 0Comment

Jak Clever Architekci Zastosowanie Affordable Mały Dom planuje zrobić większość małych partii

Małe Projekty domów
Rodziny mają czasem kawałki nieruchomości, które się albo rozproszone w całej rodzinie lub odziedziczone przez jednego osobnika. W próbie rozprzestrzeniania spuściznę rodziny na ich potomków, osoby skończyć dając małe paczki do wielu, które mogą być trudne, aby wykorzystać. Te małe działki są czasami sprzedawane do sąsiednich właścicieli gruntów, żeby coś z niego, gdy właściciel zakup konsoliduje pobliżu ziemi do tworzenia większej działki. Przed podjęciem tej łatwiejszą drogę warto bada niedrogie małe plany domu.

Dla tych z nas, nie w architekturze firmy, to może wydawać się bez sensu próbować budować na mniejsze kawałki ziemi. Tradycyjnie myśleć o domach o określonej wielkości, a trudno sobie wyobrazić inne możliwości. Są to, na szczęście, wielu architektów, którzy specjalizują się w projektowaniu i konstruowaniu struktur o ograniczonej przestrzeni lądowej dostępne. Jest nawet możliwe, aby mieć jeszcze ciekawy elegancki domek z dwoma sypialniami zbudowany na zaledwie 1575 stóp kwadratowych ziemi ślad pierwotnego.

Wyobraź sobie, że masz zamiar zaprojektować domek z dwoma sypialniami, a ty ma to być wyjątkowy. Naturalnie, to będą chcieli, oprócz samego domu, ganek i garaż; chcesz to być użyteczne. Jest to świetny sposób, aby dodać rozmiar do domu bez znacznego zwiększenia jego ślad.

Ale luksusowe funkcje mogą zawierać również master suite, wyposażony w piękne Druga historia kominek i garderoba. Mogą one obejmować dostęp sprytnie patio przez niektóre francuskie drzwi. Ten typ znakomity design mogą być wykończone z dużą katedralnej gankiem umocowana na zewnątrz obiektu karmienia pojęcie kempingi będąc jeszcze w domu.

Większość tych planów twórczych przedsiębiorców korzystających z urlopu jeden pokój niedokończone, chyba że określono inaczej. Zapewnia to możliwość stworzenia w tym miejscu bez względu na funkcję można znaleźć najbardziej atrakcyjne, czy znajduje się pomieszczenie gospodarcze na wypracowanie lub grając w basen, dodatkową sypialnię dla gości, aby cieszyć się, lub pokój biznesowy dla oddając w pracy, gdy jest to konieczne. Pomaga to zmniejszyć całkowity koszt budowy, przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności użytkowania. Oczywiście, jeśli chcesz, budowniczy, aby zakończyć ten pokój, a także, że mogą być ustawione.

Zastosowanie wielu piętrach daje architektowi, dwukrotnej powierzchni na ślad domu. Znajdowanie pokoje, które będą wymagały jednego nad drugim hydraulika także zmniejsza koszty. Wreszcie, przy użyciu wysokiej klasy wyposażenie chcą zachować poczucie prawdziwej elegancji i dół skali siedziby.

Po wybraniu architektów, które specjalizują się w projektowaniu mniejszych miejscowościach jeden ma pewność, że dane nie są zapomniane. Nie będzie odpowiednie gniazdka elektryczne i moc dla domu. Krok po kroku będzie więcej niż wystarczająca i dodać do elegancji kuchni i łazienki. I w całej przestrzeni magazynowej zakład nigdy nie zostanie zapomniany.

Jeśli odziedziczyła niewielki kawałek ziemi, i były rozważa sprzedaż to tylko zyskać coś z nim, należy rozważyć niedrogie małe projekty domów jako alternatywę. Budując domek na ziemi można zwiększyć wartość nieruchomości, jak i skorzystania z innego potencjalnego strumienia dochodów należy wybrać, aby wydzierżawić go lub wykorzystać go jako wynajem weekendowy wypad. Gdy obiekt jest zbudowany, może po prostu znaleźć sobie przyciąga wystarczy tylko utrzymać go w rodzinie i żyć w nim.

Napisz komentarz