czerwiec 17 2016 0Comment

Projekty mieszkaniowe w Goa

Projekty domów
Jeśli chodzi o spędzeniu wakacji, nie ma miejsca jak Goa. Ale czy wiesz, że jest obiecującym miejscem do zakupu nieruchomości mieszkaniowych też? Z opóźnieniem, Goa stał się obiecującym rynku nieruchomości. Wiele nowych projektów luksusowych i tanich mieszkalnych zostały uruchomione w Goa. Przyczyny inauguracji wielu projektów w mieście jest wiele począwszy od udogodnień pierwszej stawki, dobra infrastruktura i doskonałe połączenie z okolicznych miast.

różnych typów nieruchomości mieszkaniowych w Goa obejmują wynajem i sprzedaż apartamentów / Mieszkania Project, Bungalow / Villa projektów, Dom w zabudowie szeregowej projektów, Pent House i Duplex Domy projektów.

trwających i nadchodzących projektów w Goa:

The Highland Villas: jest to projekt mieszkaniowy podjąć się przez Highland konstrukcji Pvt. Ltd i obejmuje luksusowe wille dwa duże wille, średnie, małe wille Wille i dostosowane domy / bungalowy w Porvorim, Goa.

Ocean Park Residency: Jest to przeciwieństwo projekt NIO Colony, Dona Paula i obejmuje 2 do 3 apartamenty 4 BHK BHK rzędu domów przez grupy Mathias.

Samarth Enclave: Projekt ten będzie na w Dineshnagar, Ella, Stare – Goa przez Sukhthanker Associates i obejmuje 2 i 3 apartamenty BHK.

Horizon Azura: Projekt ten obejmuje luksusowe 4 niezależne wille i domki 2 wiersz w Pilerne, Goa przez Horizon Lądowych Developments.

Eleganza: Projekt ten obejmuje luksusowe 2 i 3 BHK BHK apartamenty / mieszkania w Dona Paula, Goa przez Adwalpalkar konstrukcje.

Adwalpalkar Horizon: Jest to mieszkania 1, 2 i 3 BHK lub apartamenty projektu w Dona Paula, Goa przez Adwalpalkar konstrukcje.

Devashri Garden: Składa 2BHK & amp; 3BHK apartamenty i 4BHK Penthouse w Porvorim, Goa przez Devashri Deweloperzy.

Devashri w Sun N Sand: Ten projekt mieszkaniowy ma 1 i 2 BHK apartamenty w Candolim, Goa autorem Devashri Deweloperzy.

Devashri w Vasant Vihar: Jest to projekt mieszkaniowy z 2 i 3 BHK BHK mieszkań w Caranzalem, Goa, który został opracowany przez Devashri Deweloperzy.

Devashri za Gopika Vihar: Jest to projekt mieszkaniowy z 2 i 3 BHK BHK luksusowych apartamentów naprzeciwko szkoły Lemon drzewa, Taleigao, Goa i została podjęta przez Devashri Deweloperzy ,

Sairaj Park: Ten projekt mieszkaniowy obejmuje domy rzędu, dwa domki i niezależnych bungalowy na sprzedaż po Shantinagar Ponda Goa.

Raj Vatika: Ten projekt składa się z luksusowych willi na sprzedaż Dabolim, Goa przez Raj Housing Development Pvt. Z oo

Jeżeli jesteś nabywca nieruchomości poszukuje najbardziej wiarygodne Residential Property Consultancy w Goa, to prosimy o kontakt Propertyhub. Są one jednym z najbardziej zaufanych nieruchomości konsultantów, zwłaszcza dla kupna i sprzedaży mieszkań w Goa. Oni również oferują usługi w zakresie zakupu Domów mieszkalnych w Goa plaż. Są one zgodne przejrzystość w kontaktach, a więc są wiarygodne. W przypadku pytań i doradztwa, należy zalogować się do http://www.goapropertyhub.net/

Napisz komentarz