DOMÓW podłogowe – Co należy wiedzieć przy planowaniu domu

Dom projektanta
Struganie na budowę domu, jest jednym z największych skoków / inwestycji w ciągu osób żyje, a to ma zaprezentować swoją osobowość.
Wiedząc, że jest to cruchial wybrać dobry projektant domu lub budowniczego, który ma swój własny usługi projektowe.
Zazwyczaj ludzie zaczynają z zakupem partii lub areał. Po tym, że wyglądają dla projektanta domu lub budowniczego, który posiada kolekcję rozkładzie do wyboru. Chodźmy przy założeniu, że nasz klient chce niestandardowy projekt domu z profesjonalnym. Istnieją różne rzeczy szukać w następujący sposób.

Plan musi spełniać różne kryteria, jak wielkości partii, obowiązującymi przepisami i wymogami i oczywiście potrzeb klientów.

Klient zazwyczaj ma jakiś pomysł co do tego, co jego wymarzony dom będzie wyglądał, więc zapewnia projektantowi ze zdjęciami, a nawet z podłogi planuje, że widział jakąś gdzie i wyjaśnia, co chce być różne lub poprawie.

Mając te informacje, projektant rozpocząć zbieranie informacji o klientach indywidualnych potrzeb, takich jak np:

-Liczba mieszkańców
-The wiek i płeć dzieci
-Future planuje dodać na listę -A />
-WYDATKI nA PRZYJĘCIA za nawyki
-Desired liczbę sypialni -kuchnia

pożądany sprzęt -Planned długość pobytu w rezydencji
-Live- w gości lub wymogiem dla osób niepełnosprawnych

styl
domu sąsiedztwie, warunki i ograniczenia
Aso

jest to bardzo pomocne, aby wiedzieć, czego klient oczekuje jak minimalnej wielkości pokoi, w jaki sposób umeblować pokoje Aso Lepiej jest mieć klient zgadza się na minimalnej wielkości sypialni, niż na wniosek tj 3 duże sypialnie. Ponieważ z tych informacji projektant ma konkretnych liczb do pracy i ryzyko tracić godzin na wdawania się w złym kierunku, jest niższa. Więc projektant może dać bardziej dokładne oszacowanie cen za swoją pracę i jest gwarantowana, że ​​jeśli klient i projektant pracują ramię w ramię, że wszyscy będą zadowoleni i zadowoleni z obsługi. Na pewno ma dobre projektantem, aby stworzyć plan wymarzony dla klienta, ale sam klient może zrobić dużą rolę poprzez współpracę i dostarczenie niezbędnych informacji.

Jest to również bardzo dobrze mieć listę życzeń od klienta do pozycji on lub ona nie chce być w domu.

Gdy wszystkie te informacje są zbierane, prawdziwy prace projektowe może się rozpocząć. Z różnych opcji plan piętra, czy chcesz projekt dwupoziomowe, bungalow lub domu dwa historia i projekty zewnętrzne, gdzie znajduje się ogromna ilość różnych ramiaków tam. Który zostanie przedstawiony do Ciebie w różnych artykułach w naszym blogu.

Napisz komentarz