Jak zaprojektować dom na budżecie

Dom projektanta
Dla kogoś, kto został marzy się właścicielem pięknego domu, często jest to wyzwanie, aby utrzymać stały budżet i znaleźć kogoś, kto pomoże zbudować. Wykonawca z wieloletnim doświadczeniem może być w stanie pomóc w tym projekcie, ale sama konstrukcja powinny być wykonane oddzielnie z pomocą architekta lub projektanta.

Jeżeli wynajęcie architekta jest zbyt kosztowne, lepiej jest szukać alternatywnych opcji. Na przykład, można spytać kilku studentów architektury, czy mogą pomóc wymyślić projektami domów w oparciu o ich tezy lub za niewielką opłatą. To może zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy zwłaszcza jeśli nieprofesjonalistów to zrobi. Inną opcją jest poszukiwanie online dla gotowych wzorów. Jednak nie zawsze jest idiotoodporny jest to Twoja wybranej drogi. Będziesz nadal ponosić koszty po drodze, więc najlepiej jest szukać innych opcji.

Wybierając minimalistycznej konstrukcji jest jedna decyzja należy dokonać przed fazą planowania budowy domu. Minimalistyczna konstrukcja budynku i oferują możliwość nie będzie over-budżet. Wybierając idealne i lokalne materiały są najlepsze sposoby, aby zmniejszyć koszty.

Wielkości domu jest jednym z czynników, które mogą mieć wpływ na ogólny budżet na projekt domu. Jeśli masz małą rodzinę, to najlepiej, aby zbudować dom, który jest przytulne, wygodne i odpowiedniej wielkości. Nie ma sensu posiadania domu, pięć sypialni, czy jest tylko trzech lub czterech członków rodziny. I zawsze myśleć o praktycznych środków i podejście do planowania swój wymarzony dom na podstawie rzeczywistego budżetu.

Innym sposobem, aby zaoszczędzić na gotówkę, aby przejść do „podstawowe”. Nie ma powodu, aby dodać kolejną garaż lub kominek lub dodatkową łazienkę, czy jest naprawdę nie ma potrzeby teraz. Czynniki te mogą zwiększyć wartość swojego domu, ale są środki pieniężne zjadacze w tej chwili. Jest również postawić trzymać się projektowaniem tylko swój dom. Można rozważać krajobrazowy stoczni, ale lepiej to zrobić samemu z kilku materiałów na początek. Zawsze można dodawać różne elementy, w miarę upływu czasu. Można dowiedzieć się o projektami domów podczas przeglądania stron internetowych pomysłów i rozmowy z właściwymi ludźmi, aby pomóc.

Poprzez rozmowy z profesjonalnego wykonawcy, może on być w stanie polecić domu projektanta lub architekta kogo może on pracować. Jakoś inni wykonawcy mają tie-up z architektami i może być zatrudniony jako pojedyncza jednostka. Więc szukać wykonawców z tego typu instalacji i zobaczyć, co mogą zaoferować w oparciu o budżet.

Możesz także skontaktować się z projektantem w domu, aby dać Ci szacunkowe całkowitych wydatków w tym projekt domu. Niektóre firmy mogą również bezpłatne konsultacje. Można skorzystać z tego, zadając pytania i sugestie dotyczące idealnego projektu domu na podstawie rozmiaru partii, liczba osób, które będą w niej żyją i innych czynników.

Sprawdzanie przez jakiś projekt domu czasopisma i offline / publikacje na forum może pomóc zobaczyć kilka pomysłów. Jest również możliwe, niektórzy projektanci spełnić żądań określonych wzorów wymaganych przez klienta, pod warunkiem, że spełnia wszystkie stosowne wymogi dotyczące budowy domu, koszty, pozwolenia i pracy.

Aby dowiedzieć się projektami domów, to najlepiej do odwiedzenia stron internetowych, takich jak Peter Downes i innych. Weźmy zajawka swoich projektów i zobaczyć, który z nich jest zastosowanie i spełni swój budżet.

Napisz komentarz