czerwiec 27 2016 0Comment

Najlepsze Projekty willi i mieszkań na rynku nieruchomości dla inwestycji

Projekty domów
Jeśli spojrzeć na ceny nieruchomości, nie ma przepływu w ogóle cen nieruchomości w miastach. Ze względu na brak zaufania wśród nabywców domu około podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości jest mniejsze zainteresowanie kupujących na rynku nieruchomości. Główne przyczyny braku zaufania są opóźnienia, które utrzymują się w projektach, które są obiecane zostać zakończona w czasie obiecanej przez deweloperów i oczekiwań spadku cen nieruchomości.

Look w przypadku projektów, które są na ukończeniu

z powodu opóźnień, które są spowodowane w projektach, to sprawia, że ​​trudne dla ludzi do płacenia kredytów mieszkaniowych. Więc lepiej jest myśleć o inwestowaniu lub zakupu nieruchomości, gdzie prace budowlane projektu ma zamiar zakończyć lub zostanie zakończona.

Istnieje wiele zalet, jeśli szukać już zrealizowanych projektów lub są na etapie ukończenia który obejmuje obecną infrastrukturę i usługi, które są świadczone, a jakość konstrukcji, która jest dostarczana przez programistę. Może również poinformować, kim są twoi sąsiedzi będą w przyszłości! Są wszystkie niezbędne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem inwestycji w nieruchomości.

W rzeczywistości można patrzeć i kupować luksusowe wille OMR Chennai i 3 BHK mieszkań w Whitefield Bangalore, ze względu na korzyści, że projekty w OMR Chennai i Bangalore Whitefield są głównie o wypełnienie i większość projektów nie są już zakończone. Muszę powiedzieć, że jeśli masz duże zainteresowanie wtedy na pewno można kupić luksusowe wille OMR Chennai i 3 BHK mieszkań w Whitefield Bangalore. To może być dobrze powiedział, że te miejsca mogłyby okazać się największe zyski cały czas dla Ciebie.

Dlaczego warto kupić luksusowe wille OMR Chennai i 3 BHK Mieszkania w Bangalore Whitefield

Według najnowszego budżetu zaproponowała cięcia podatków usług na przystępnych domów upto 500sq. ft i domy budowane przez rząd centralny lub stanowego. Komisja zaproponowała również odliczenie 100% zysku na maksymalnie apartamentu do 300sq stóp we wszystkich większych miastach, takich jak metro Bangalore i Chennai i 650 stóp kwadratowych w innych miastach zamiast metra miastach Indii. Tak więc wszyscy ci, którzy chcą kupić luksusowe wille OMR Chennai i 3 BHK mieszkań w Whitefield Bangalore na pewno może postawić na istniejących projektów Chennai i Bangalore.

Zgodnie z projektem nieruchomości regulatora jest obniżenie cen nowych projektów, które będą być uruchomiona w porównaniu do przedziału cenowego starych projektów. Jednak uważa się, że ta ustawa będzie trochę czasu, aby naprawić obecne problemy dotyczące opóźnień w obecnych projektach jednak będzie to miało ogromny wpływ wkrótce w najbliższej przyszłości.

Napisz komentarz