czerwiec 02 2016 0Comment

Nicea planów budowy zdjęcia

Kilka ładny budynek planuje zdjęć znalazłem:

Washington D.C. – Stany Zjednoczone Capitol 09
projekty budowlane
Obraz przez Daniel Mennerich
Stany Zjednoczone Capitol jest miejscem spotkań Kongres Stanów Zjednoczonych, ustawodawcy federalnego rządu Stanów Zjednoczonych. Położony w Waszyngtonu, to znajduje się na szczycie Kapitolu na wschodnim końcu National Mall. Choć nigdy nie było geograficzne centrum dystryktu federalnego, Capitol jest źródłem, w którym oba ćwiartek Powiatu są podzielone, a miasto zostało zaplanowane. Oficjalnie, zarówno na Wschodzie jak i na zachód boki Capitol są określane jako & quot; fronty & quot;. Historycznie rzecz biorąc, jednak tylko na wschodzie front budynku została przeznaczona na przybycie gości i dygnitarzy.


Essen – ThyssenKrupp Quartier Q1 01
projekty budowlane
Obraz przez Daniel Mennerich
Centrala ThyssenKrupp’s (Q1 budynku) znajduje się siedziba grupy ThyssenKrupp AG w zachodniej dzielnicy miasta Essen. Zakwaterowanie jest rdzeń projektu urbanistycznego Krupp Belt (Krupp Gürtel) i stoi dokładnie na podstawie, na Krupp z fabryki staliwa w Essen ma swoje korzenie.Koszt pierwszej części centrali są ponumerowane ponad 300 milionów euro.Architektura pochodzi od Chaix & amp; Morel et associeés i architekci JSWD.


Krefeld – Burg Linn 05
projekty budowlane
Obraz przez Daniel Mennerich
Terminy zamek z powrotem do wieży mieszkalnej i panowie Gerlachus Otto i jego brat Lynn, który w 12 wieku został zbudowany o powierzchni około 8,5 x 14,5 m przy tympunkt tufu i żwiru. Już około roku 1000, nie było w tym momencie ćma,sztuczny pagórek otoczony fosą z wieżą chronione palisady z drewna.Pierwsza konstrukcja składała się z dłuższymi niewyspecjalizowanych zachowanych murów obronnych z tufu napółnocnej stronie wzgórza zamkowego. Otto von Linn sprzedawane & quot; alod de Linne & quot;w 1188 do 100 znaków, w Kolonii abp Philip von Heinsbergu,Zamek zachował jednak identyfikowane jako lenna, zanim on sam uczestniczył jako młody człowiekw Trzeciej Krucjaty.Zainspirowany architektury bizantyjskiej twierdzy Otto zbudował zamek na powrocieze środków pochodzących z Kolonii on.The stare osłony ściany początkowo zamknięty w czterechfazy z nowoczesnym ceglanego muru cegieł do ringu.Po zakończeniu usuwa się słaby tarczy ściany i dodaje się na ściankiw dwóch dalszych etapach do obecnej sześć jednostronnego kształtu.Trzy pierwsze odcinki są dokładnie połowa planowanych ścian sześciokątną,i były dość stabilne tempo wybudowany w latach 1195 i 1200.Później, w wyniku dokładnie odzwierciedlać symetryczny sześciokąt. Z nieznanych powodów, w drugiej połowieściany nie jest zbudowany tak dokładnie. Już w czwartej fazie budowyprzeprowadzono w roku 1202 do mniej niż oczekiwano, co wpływa na kształt i wielkośćpozostałej części ściany w dwóch ostatnich etapach. Wtedy praca zatrzymał.Dwa ostatnie rozdziały zostały zakończone dopiero w 1230 i 1250 roku.

Napisz komentarz